Aktuality

podzim 2019

Nově nás najdete i v regálech řetězce CBA Šumperk. Na nové zákazníky se těšíme na nákupním dni v Prostějově. 

 

21. 11. 2016

V srpnu letošního roku jsme oslavili 25 let naší firmy! Děkujeme za přízeň všem našim zákazníkům a věříme, že Vám budou naše těstoviny nadále i chutnat.

K fotkám jednotlivých druhů těstovin byly doplněny gramáže. Pro zaslání ceníku nás neváhejte kontaktovat na e-mailu klusackova@klusackovytestoviny.cz.

 

12. 6. 2015

Sezóna jarních nákupních dnů byla ukončena a nás čekají dovolené :-) Provoz ani dodávky zboží však nebudou přerušeny.

 

29. 1. 2014

Nové fotografie byly nahrány na webové stránky. 

 

23. 1. 2014

Ani v novém roce nezahálíme. V minulých týdnech proběhlo přefocení všech druhů těstovin, takže se v nejbližší době můžete těšit na nové fotografie. Doufáme, že se Vám budou líbit, my jsme z nich nadšení! Přikládáme malou ochutnávku.  

  

 

13. 8. 2013

Výroba těstovin po dovolené již běží naplno! Usilovně pracujeme, abychom pro Vás rozšířili sortiment o nový druh těstovin a doufáme, že bude uveden na trh co nejdříve. 

 

25. 6. 2012:

Naše těstoviny získaly značku Volba spotřebitelů - Nejlepší novinka 2012!

Na ocenění jsme patřičně hrdí a proto se v nejbližší době objeví také na obalech těstovin - Vlasové nudle, Celestýnské nudle, Široké nudle 9 mm a Široké nudle 15 mm, vše z tzv. "vysoké řady". 

Při výrobě našich těstovin dbáme především na kvalitu surovin, obalů i samotné výroby a proto jsme rádi, že to dokážou ocenit i spotřebitelé. Děkujeme!


15. 3. 2012:

Vzhledem k současné situaci na trhu potravin bychom rádi informovali naše zákazníky, že Klusáčkovy vaječné těstoviny jsou vyrobeny výhradně z českých vajec se snadno dohledatelným původem.     

30. 8. 2011: 

Klusáčkovy vaječné těstoviny oslavily 20 let své existence! Nově nás můžete zahlédnout v časopise La Cucina Italiana, rubrika Příběh značek, který vychází 29. září. 

12. 1. 2011: 

Aktualizována záložka Produkty, povšimněte si nových obalů! Doufáme, že přispějí k vyšší spokojenosti našich zákazníků.