VAJEČNÉ TĚSTOVINY JSOU NAŠE VÁŠEŇ. 

Klusáčkovy těstoviny s.r.o. jsou rodinnou firmou, která byla založena v roce 1991. Z počátku se zaměřovala pouze na výrobu polévkových a širokých nudlí, ale jak rostl zájem o naše vaječné těstoviny, rozšiřoval se i sortiment. Nyní můžeme našim zákazníkům a spotřebitelům nabídnout celkem 18 druhů těstovin ve dvou velikostech balení.

Zvolená technologie výroby zaručuje vysokou jakost našich těstovin. Kvalita surovin a hotových výrobků je pod stálou kontrolou.

Neustále se snažíme zlepšovat technologii výroby i samotný výrobek. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, napište nám! 

KVALITNÍ SUROVINY JSOU PRO NÁS ALFOU A OMEGOU. 

Již více než 30 let spoléháme na mouku z Vysočiny od našeho stálého dodavatele. Díky tomu jsme si jisti, že naše těstoviny mají stálou kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. S pečlivostí vybíráme i nejlepší vejce, i když to znamená trochu vyšší náklady. 

Ano, naše těstoviny nejsou nejlevnější, ale jsme přesvědčeni, že kvalita za to stojí. A věříme, že každá chuťová zkušenost s našimi těstovinami vás přesvědčí, že to byla dobrá investice. 

Vaše spokojenost je pro nás důležitá.